Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više

290.000€ (878 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/2 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova

Plac za poslovnu namenu, pored Toponičkog puta, Vrtište, 1.485 m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pored glavnog puta prema G.Toponici, trenutno poljoprivredno zemljište, koje prenamenom može biti u svrhu poslovne... više

62.000€ (41 €/m²)

  • 1485m²

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac za gradnju, 1400m2, put za Gornju Toponicu

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju porodične kuće, gradsko građevinsko zemljište na Toponičkom putu površine 1400m2. Front do glavne ulice oko... više

59.000€ (42 €/m²)

  • 1400m²

Na prodaju šumsko zemljište u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, šumsko zemljište površine 3636 m2 u Gabrovcu. Do parcele posotoji ucrtani put. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše... više

8.300€ (2 €/m²)

  • 3636m²

Deo kuće u blizini Doma zdravlja, 131m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske... više

180.000€ (1 374 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • Prizemlje

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lokal, zona 1, 15m2, prvi sprat

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje... više

32.500€ (2 166 €/m²)

  • 15m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.454€ (2 168 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova