Za upit nekretnine Jagodina pronađeno 873 oglasa

Zemljište u građevinskom području

Sarina Međa, Jagodina

Ima priključak za monofaznu struju. Trenutno nije dozvoljena gradnja. Gradska lokacija. više

14.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dve kuće u dvorištu

Duboka, Okolina, Jagodina

Dva objekta,oba legalizovana.Novija kuća završena 1987.g.ima u donjem delu spavaću sobu,dnevni sa kuhinjom i kupatilo,a u potkrovlju dve spavaće... više

26.000€ (240 €/m²)

  • 108m²
  • /1 spratova

Kuća sa odličnim placem

Ribare, Okolina, Jagodina

Prizemna kuća sa podrumom, upisana na 117 m², nalazi se na placu površine 38 a u Ribaru, u okolini Jagodine. Kuća je starije gradnje, ali je... više

100.000€ (854 €/m²)

  • 117m²
  • Prizemlje

Odlična kuća na periferiji grada

Đurđevo brdo, Jagodina

Potkrovlje je nezavršeno, može se pretvoriti u stambeni, zasebni deo. Voda je izvedena za potkrovlje! Odlična lokacija za uživanje u prirodi... više

90.000€ (1 125 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Kuća u Končarevu sa lokalom

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru... više

30.000€ (300 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Dve kuće ukupne povrsine 198m2 na placu od 8a u selu Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo... više

140.000€ (1 206 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje/1 spratova

Autentična kuća iz 1937. godine

Crnče, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i... više

18.000€ (461 €/m²)

  • 39m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU – TRI LOKALA U JAGODINI (BLIZINA GRADSKOG STADIONA)

Gradski stadion, Jagodina

Na atraktivnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini gradskog stadiona, prodaju se tri lokala, idealna za različite delatnosti. Površine... više

122.400€ (1 046 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat

Trosoban stan sa dvorištem između centra i Akva parka

Širi centar, Jagodina

PORODIČAN STAN SA DVORIŠTEM – IZMEĐU CENTRA I AKVA PARKA! Ako tražite komfor, odličnu lokaciju i nešto što se retko nalazi na tržištu – ovo... više

115.000€ (1 455 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/6 spratova

Plac sa započetim objektom u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem.... više

36.500€ (651 €/m²)

  • 56m²
  • .sprat

Kuća sa tri odvojene stambene jedinice.

Tabane, Jagodina

Prodaje se prostrana porodična kuća u gradu, sa čak tri odvojene stambene jedinice, savršena za veću porodicu. Ozakonjena,PVC stolarija,grejanje... više

150.000€ (473 €/m²)

  • 317m²
  • .sprat

Jednosoban stan lepog rasporeda

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije... više

45.000€ (1 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova