Za upit nekretnine Jagodina pronađeno 880 oglasa

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

31.850€ (1 225 €/m²)

  • 26m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.197€ (1 233 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.638€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

129.525€ (1 506 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 1/5 spratova

Komforna kuća u Jagodini, Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • /4 spratova

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Novija kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto... više

170.000€ (1 504 €/m²)

  • 113m²
  • /1 spratova

Sređena useljiva kuća, veće površine u blizini Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

Velika, prostrana kuća u blizini Akva Parka u Jagodini. Pogodna za život dve ili tri porodice. Sastoji se od dva posebna, trosobna stana i pomocnog... više

115.000€ (370 €/m²)

  • 310m²
  • 1/2 spratova

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Kuća u Donjem Štiplju sa velikim placem

Donje Štiplje, Okolina, Jagodina

Kuća u Donjem Štiplju sa placem od 152a i ribnjakom više

105.000€ (437 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Kuća za renoviranje u Majuru sa pomoćnim objektom do glavnog puta

Majur, Okolina, Jagodina

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a više

40.000€ (666 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja

Trnava, Jagodina

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom... više

295.000€ (778 €/m²)

  • 379m²
  • .sprat