Za upit moderan stan u Beogradu pronađeno 370 oglasa

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 175m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 175m2 + terasa 70m2, vpr/4, EG/podno, LUX, ktv, internet, interfon, ostava, odmah useljiv Dedinje spada u jedan od najlepših i najšumovitijih... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • vp/4 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Šumatovačka 61m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 61m2, VPR/4, CG, Lux, klima, interfon, internet, ktv, mogućnost zakupa garažnog mesta Čubura je stari, centralni, deo opštine Vračar,... više

420.000€ (6 885 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • vp/4 spratova

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 3.0, 72m2, 229000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska, 51m2

Zemunske kapije, Zemun, Beograd

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi... više

220.000€ (4 313 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 6/7 spratova

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 1.5, 43 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno... više

155.000€ (3 604 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Lux stan 87m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

169.650€ (1 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Sremčica, nov stan 40m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

78.000€ (1 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Lux stan 104m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više

178.160€ (1 713 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova