Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji... više
197.800€ (2 300 €/m²)
Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd
2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2, 3/4, EG, terasa, parking. Predivan, svetao, uknjižen stan u novoj održavanoj zgradi. Stan je funkcionalan,... više
126.000€ (3 150 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više
1.485.000€ (4 393 €/m²)
Centar, Voždovac, Beograd
Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više
310.000€ (3 369 €/m²)
Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd
Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više
233.000€ (3 949 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više
253.150€ (3 050 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2, 4/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisangaražno mesto. Luks novogradnja u izgradnji. Gradnja... više
500.500€ (3 850 €/m²)
Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd
Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više
420.000€ (3 500 €/m²)
Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više
336.937€ (4 011 €/m²)
Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd
DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više
232.000€ (1 165 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više
329.664€ (3 398 €/m²)
Voždovac, Beograd
Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više
504.900€ (3 300 €/m²)