Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

ZVEZDARA CVETKOVA PIJACA 61m2 , 210000e

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Odlicna novogradnja! Kvalitetno uradena zgrada korišcenjem najkvalitetnijih materijala. Stan je opremljen aluminijumski stolarijom sa roletnama... više

210.000€ (3 442 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 3.0, 84m2, 302250 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

302.250€ (3 598 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 3/10 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 32m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • vp/4 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 6.0, 110m2, 278000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Sunnyville 3.0 67m2, novogradnja ID#1623

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi, trosoban stan u modernom komplesku Sunnyville u mirnom delu Višnjičke banje. Stan od 67m2, izuzetnog rasporeda. Sastoji... više

230.000€ (3 432 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Bez agencijske provizije za kupca. ID#5535

Blok 25 (Arena), Novi Beograd, Beograd

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim... više

439.900€ (3 892 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 2/6 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.80m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

127.500€ (3 269 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje