Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 73m2

Karađorđev park, Vračar, Beograd

3.5, 73m2 (lođa 2.87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Čubura - Sazonova, 82m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Sazonova 3.0, 82m2 (terasa i lođa 12m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum, garaža Prodaje se trosoban stan u Sazonovoj... više

369.000€ (4 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican,... više

380.000€ (3 551 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/7 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130498, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - a home that suits lifestyl

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - a home that suits lifestyle 4.0, 117m2 (terrace 9m2), 1/4, central heating, two lifts, phone line,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 309600 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

309.600€ (4 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2

Politika, Stari Grad, Beograd

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Suteren/3 spratova

Karaburma – Stevana Dukića 42kvm ID#28240

Karaburma, Palilula, Beograd

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,... više

129.000€ (3 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova