Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1824 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu... više

106.400€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • .sprat

STARI GRAD DORCOL 91m2 , 377000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Santiceva, 4.0, 91 m2, bez terase, PR od II sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, odmah useljiv,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.0 DUPLEX U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više

139.000€ (2 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Vračar, Slavija, , 1.0, 35m2, 149000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124135, III/VI, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uredan i ocuvan 1.0 stan od 35m2 sa terasom nedaleko od Slavije, prodaje... više

149.000€ (4 257 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 3/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 132m2, 607000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127911, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

607.000€ (4 598 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

u cenu uracunat i namestaj ID#5704

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno... više

172.746€ (3 199 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova