Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1825 oglasa

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miodraga Živanova , 1.5, 37m2, 122400EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više

122.400€ (3 308 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

STARI GRAD DORCOL 91m2 , 377000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Santiceva, 4.0, 91 m2, bez terase, PR od II sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, odmah useljiv,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.0 DUPLEX U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više

139.000€ (2 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Vračar, Slavija, , 1.0, 35m2, 149000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124135, III/VI, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uredan i ocuvan 1.0 stan od 35m2 sa terasom nedaleko od Slavije, prodaje... više

149.000€ (4 257 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 3/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 132m2, 607000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127911, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

607.000€ (4 598 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva - Vitanovačka 63m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

2.5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice... više

187.000€ (2 968 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 2/4 spratova

u cenu uracunat i namestaj ID#5704

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno... više

172.746€ (3 199 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 180m2 , T , 900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića, 65m2

Zvezdarska padina, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3.0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova