Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.5, 60m2, 111000EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130594, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

111.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska, 148m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2.0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan... više

828.000€ (5 594 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Vukov Spomenik, , 4.0, 112m2, 300000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 73776, I/III, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

300.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 7.0, 172m2, 565000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

565.000€ (3 284 €/m²)

  • 7 soba
  • 172m²
  • 4/4 spratova

VRACAR KALENIC 46m2 , 219000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno... više

219.000€ (4 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan 180m2 sa dvorištem i garažom – Beli

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Profesorska Kolonija - Ilirska 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana.... više

205.000€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/1 spratova