Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više
310.000€ (2 672 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više
189.000€ (1 044 €/m²)
Trosarina, Vozdovac, Beograd
Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom.... više
272.000€ (3 200 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više
103.275€ (2 518 €/m²)
Savski Venac, Beograd
Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne... više
170.000€ (4 722 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски... više
200.000€ (4 545 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 113421, I/III, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlican nov stan sa parking mestom. Stan... više
75.000€ (1 923 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski... više
105.000€ (2 916 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130604, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
101.750€ (1 850 €/m²)
Farmaceutski Fakultet, Beograd
U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više
210.000€ (2 916 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više
330.000€ (6 000 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više
415.000€ (4 234 €/m²)