Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Vračar, Južni bulevar, Gospodara Vučića, 2.0, 68m2, 195000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

529.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 61m2 , 2T , 205000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

205.000€ (3 360 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Zemun, Ćukovac, Novogradska, 4.5, 116m2, 368880 EUR

Ćukovac, Beograd

Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom... više

368.880€ (3 180 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²
  • 2/3 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

107.180€ (3 152 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova

Extra sređen – Pera Ćetkovića 57kvm ID#26976

Karaburma, Palilula, Beograd

Kompletno renoviran stan (do najsitnijih detalja) u prizemlju. Za renoviranje upotrebljeni najsavremeniji detalji. Prodaje se kompletno namešten... više

165.000€ (2 894 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, 74m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban... više

305.000€ (4 121 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 168m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

556.940€ (3 315 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 168m²
  • 8/8 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130552, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 2.sprat