Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

236.245€ (2 715 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 1.5, 110m2, 450000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125321, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 110m²

Savski venac, Centar, Vojvode Milenka, 2.0, 45m2, 250000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više

250.000€ (5 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 61m2, 112850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130559, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

112.850€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 47m2, 112400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126922, PR/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

112.400€ (2 391 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

Rakovica, Centar, Dr Milivoja Petrovića, 5.0, 130m2, 406000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena... više

406.000€ (3 123 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj... više

290.000€ (3 152 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/7 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, Kneževačka, 2.0, 108m2, 119000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor... više

119.000€ (1 101 €/m²)

  • 2 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova