Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova

Novi Beograd - Ledine ID#1501

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex... više

88.400€ (1 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Savski venac, stadion Partizan - Zvečanska 87m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

3.0, 87m2 (terasa), 1/5, CG, lift, dve inverter klime, podrum, video nadzor, parking, luksuzno renoviran, bez ulaganja. Zvečanska ulica se... više

368.000€ (4 229 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka , 3.5, 101m2, 268000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na prodaju lep troiposoban stan u Žarkovu u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Vera, Mcdonaldsa i ostalih sadržaja. Stan se nalazi na petom... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Idealno za dva apartmana – Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više

383.500€ (4 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Takovska, Takovska, 4.0, 97m2, 343000 EUR

Takovska, Beograd

Prodaje se četvorosoban, salonski stan, na prvom spratu, u dobro održavanoj zgradi sa liftom, u Takovskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/5 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 84m2 , lux ID#1556

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

168.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 4.0, 90m2, 130000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja.... više

130.000€ (1 444 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića, 158m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 158m2 (terasa 29m2), 1/5, CG, klima, lift, video nadzor Odličan, svetao četvorosoban stan... više

825.000€ (5 221 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 158m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA / ZAMENA – Dvoetažni stan 99 m², III sprat, Topolice, Obrenovac –

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu... više

152.000€ (1 535 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Đorđa Joanovića 72m2

Karaburma, Palilula, Beograd

3.0, 72m2(terasa), 4/5, duplex, TA, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/5 spratova