Crveni Krst, Zvezdara, Beograd
Zadovoljstvo nam je da vam ponudimo novogradnju izuzetnog kvaliteta gradnje, koriste se najkvalitetniji materijali, energetski pasoš, daljinsko... više
323.802€ (4 151 €/m²)
Tošin Bunar, Zemun, Beograd
Zemun - Tošin bunar 3.0, 71m2 (lođa), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju trosoban stan koji spaja mir, komfor i kvalitet... više
320.000€ (4 507 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više
144.270€ (3 206 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
94.350€ (1 850 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Centar, Nikole Spasica, 3.0, 160 m2 sa terasom, V od V spratova, toplotne pumpe, tel,... više
900.000€ (5 625 €/m²)
Blok 65, Beograd
Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i... više
790.000€ (4 787 €/m²)
Dimitrija Tucovića, Beograd
Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više
305.000€ (3 674 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više
385.000€ (5 000 €/m²)
Vitanovačka, Voždovac, Beograd
3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više
171.177€ (2 806 €/m²)
Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd
Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4.0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno... više
520.000€ (5 048 €/m²)
Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd
Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više
420.000€ (3 500 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više
250.000€ (2 000 €/m²)