Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

STARI GRAD CENTAR 77m2 , L , 385000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Voždovačka crkva - Jove Ilića, 103m2 + GARAŽA

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4.0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno... više

520.000€ (5 048 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 103m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Dostojevskog, 3.5, 125m2, 250000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više

250.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 5/5 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 23 70m2 , 242000e

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon,... više

242.000€ (3 457 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 15.sprat

Stari grad, Topličin venac, , 3.0, 97m2, 550000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 119478, IV/, lift, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu priliku... više

550.000€ (5 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

Blok 45, stan za prodaju ID#499475

Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više

224.000€ (3 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova

Savski venac, stadion Partizan - Zvečanska 87m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

3.0, 87m2 (terasa), 1/5, CG, lift, dve inverter klime, podrum, video nadzor, parking, luksuzno renoviran, bez ulaganja. Zvečanska ulica se... više

368.000€ (4 229 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/5 spratova

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova