Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN - ZABLJAK

Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 53m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban... više

138.000€ (2 603 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 7/7 spratova

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića, 5.0, 163m2, 4/4, Lux

Konjarnik, Beograd

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada... više

370.000€ (2 269 €/m²)

  • 5 soba
  • 163m²
  • 4/4 spratova

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara - Olimp, 66m2

Olimp, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

Rakovica, Petlovo brdo, Dobrivoja Petkovića, 2.0, 67m2, 160000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića, 93m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3.0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan... više

200.000€ (2 150 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Vidikovac - Patrijarha Joanikija 94m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

4.0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha... više

215.000€ (2 287 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • vp/10 spratova

STARI GRAD CENTAR 170m2 , T , 888000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Mihaila, 8.0, 170 m2, terasa, V od VI spratova, dupleks, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5.sprat