Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Grocka, Boleč, , 3.0, 66m2, 120000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 4.0, 104m2, 170000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 101381, I/I, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/1 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 132m2, 607000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127911, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

607.000€ (4 598 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 170000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova