Za upit kuće sremu pronađeno 92 oglasa

Troiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 247200€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090331 Na prodaju uknjižena velika porodična kuća od 167m2 u centru Sremske Kamenice. Kuća je sastavljena od velikog predsoblja... više

247.200€ (1 480 €/m²)

  • 167m²

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Stara pazova, Novi banovci, Skendera Kulenovića, Kuća, 290m2, 250000 EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Izuzetna, potpuno renovirana i preuređena kuća na lepom i mirnom mestu, 20 minuta od Beograda. Uknjižena na 137m2, adaptacijom pretvorena u... više

250.000€ (862 €/m²)

  • 290m²

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska, 240m2 - KUCA SA POGLEDOM NA DUNAV

Stari Slankamen, Okolina, Inđija

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska kuća, 240m2, terasa, grejanje na struju, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 10.33 ara Komforna... više

150.000€ (625 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Petoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 270000€

Centar, Sremski Karlovci

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Cena... više

270.000€ (535 €/m²)

  • 504m²

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 133900€

Cardak, Sremska Kamenica

Uknjižena trosobna kuća na Čardaku (Sremska Kamenica) na placu od 935 m2. Čvrsta gradnja, grejanje na gas, IDS 88546. više

133.900€ (1 912 €/m²)

  • 70m²

Dvoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 97850€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3090502 Uknjižena kuca u Karlovcima blizu Gimnazije. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. U dvorištu postoji... više

97.850€ (1 223 €/m²)

  • 80m²

Gradska lokacija, Doka, Petrovaradinska, Kuća, 250m2, 150000 EUR

Doka, Sremski Karlovci

Kuća (95m2) sa lokalom (89m2), garažom i pomoćnom zgradom (50m2) koja se koristi kao zasebna stambena jedinica. 1,5 km od centra u mirnom delu.... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 319300€

Vojinovo, Sremska Kamenica

Kuća novije gradnje , prazna, šestosobna,neuseljavana +++ Agencijska oznaka kuće 3091472 , Sremska Kamenica, Vojinovo .Oglašavamo prodaju šestosobne... više

319.300€ (1 451 €/m²)

  • 220m²

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

Fruška gora - Etno kompleks na obroncima Fruške gore ID#3000105

Čortanovci, Inđija, Inđija

Fruška gora, Čortanovci. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na samo 17km od Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran... više

2.575.000€ (1 980 €/m²)

  • 1300m²
  • Prizemlje