Za upit kuće selu do 20000 pronađeno 56 oglasa

Kuća 90 m2 sa pomoćnim obektima i sa okućnicom 10 ari

Beloljin, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, na placu od 835m2 u selu Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u selu Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća... više

15.000€ (166 €/m²)

  • 90m²
  • 1/1 spratova

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac dve kuće 71kvm +1,2a ID#21964

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2 ispod asfaltnog... više

12.000€ (169 €/m²)

  • 71m²
  • Prizemlje

Plac 7 ari na prodaju, sa započetim objektom 64m2 – širi centar Batočine

Širi centar, Batočina

Prodaje se plac površine 7 ari u širem centru Batočine, sa uknjiženim započetim objektom od 64 m². Plac predstavlja dobru priliku za one koji... više

9.500€ (148 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Kalna, Gornja Janja, Vikendica 50m2 sa 11a placa

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu... više

16.000€ (320 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86m2 sa placem od 30 ari

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano... više

20.000€ (232 €/m²)

  • 86m²
  • Prizemlje

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Stara kuća za adaptaciju

Tonja, Ćuprija

Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više

13.500€ (254 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Na prodaju – Seosko imanje u Dubokoj (7.7 ari), kuća + pomoćne zgrade + dod

Duboka, Okolina, Jagodina

Prodaje se prelepo seosko imanje u selu Duboka, idealno za one koji traže mir, prirodu, autentičan ambijent i funkcionalnost – na samo 20 minuta... više

13.000€ (270 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Novi Vinodolski, Centar, Glavna, 3.0, 70m2, 19000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (271 €/m²)

  • 70m²

Odličan, pomoćni ekonomski objekat, 176m2, na placu 2.75ari, ozakonjen, Če?

Čečina, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina... više

19.000€ (107 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Kuca na prodaju u Melencima

Melenci, Zrenjanin, Zrenjanin

Kuca na prodaju u Melencima. Kuca poseduje 2 spavace sobe. Dnevni boravak. Novu kuhinju. Kupatilo. 1 zaseban objekat. Potrebno krecenje Nema... više

20.000€ (222 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje