Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više
165.000€ (825 €/m²)
Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova
Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi... više
160.000€ (1 797 €/m²)
Amerić, Mladenovac, Beograd
Gazdinstvo Mladenovac, Amerić, 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha, struja, voda, gasovod, pomoćni objekti, garaža, podrum, šuma U idiličnom ambijentu... više
250.000€ (2 403 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je... više
250.000€ (833 €/m²)
Gloždak, Paraćin
Kuća je u tri etaže. Prvu etažu čini podrumski deo sa letnjom kuhinjoom. Prizemlje se sastoji od dve sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,... više
65.000€ (325 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Na prodaju je uređen plac površine 2,62ara na kojem se nalaze dve potpuno funkcionalne kuće od 97m2 i 57m2 + 35m2 legalizovanog podruma, što... više
186.000€ (1 576 €/m²)
Centar, Leskovac, Leskovac
Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više
90.000€ (818 €/m²)
Crvene livade, Jagodina
*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA više
85.000€ (425 €/m²)
Kosmaj, Sopot, Beograd
Na prodaju moderna kuća u prirodi, Sopot (blizina Kosmaja), neto površine 117,33m2, ukupne bruto izgrađene površine 144,62m2. Na samo 4 km od... više
190.000€ (1 623 €/m²)
Stanovo, Kragujevac
Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i... više
130.000€ (565 €/m²)
Kraljevi Cardaci, Kopaonik, Kopaonik
Odlična kuća, na još boljoj lokaciji , neposredno pored Kraljevih Čardaka, pored puta, na 3 ari placa. Novija gradnja ,sređena, mogu biti i... više
195.000€ (1 625 €/m²)
Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka
Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više
41.500€ (436 €/m²)