Za upit kuća do 25000 evra pronađeno 85 oglasa

Seosko domaćinstvo u Potočcu

Potocac, Okolina, Paraćin

Prodajemo legalizovanu porodičnu kuću od 82m2 sa ekonomskim objektom od 104m2 na placu od 5a! Zemljište u gradjevinskom području Sopstveni bunar... više

20.000€ (243 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Povoljna kuća u selu Miloševo

Miloševo, Okolina, Jagodina

Kuća se sastoji od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i prostorije ostavljene za kupatilo. Sa zadnje strane ima... više

11.000€ (183 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Prodaja kuce u Krivom Viru

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Uknjizeni objekti od 49m2,33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45.21a i 42.01a Pripadajuci... više

22.000€ (448 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Kuća na selu blizu Bojnika

Bojnik

Veliki plac na kome se nalazi Porodična stambena zgrada i pomoćna zgrada. U kući postoji priključak struje, voda bunarska sa hidroforom. Hvala... više

21.000€ (403 €/m²)

  • 52m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u prirodi u Velikom Drenovcu sa parcelom od 18 ari

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u opštini Veliki Drenovac, koja je pogodna za odmor u prirodi. Kuću je moguće legalizovati i priključiti na infrastrukturu.... više

22.000€ (12 €/m²)

  • 1826m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Kuća na selu, Priboj,100 m2, plac 387m2

Priboj, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2,... više

16.000€ (160 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća 90 m2 sa pomoćnim obektima i sa okućnicom 10 ari

Beloljin, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, na placu od 835m2 u selu Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u selu Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća... više

15.000€ (166 €/m²)

  • 90m²
  • 1/1 spratova

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac dve kuće 71kvm +1,2a ID#21964

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2 ispod asfaltnog... više

12.000€ (169 €/m²)

  • 71m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac - 55kvm + 41kvm +10,39ari

Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara... više

22.000€ (229 €/m²)

  • 96m²

Plac 7 ari na prodaju, sa započetim objektom 64m2 – širi centar Batočine

Širi centar, Batočina

Prodaje se plac površine 7 ari u širem centru Batočine, sa uknjiženim započetim objektom od 64 m². Plac predstavlja dobru priliku za one koji... više

9.500€ (148 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje