Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1710 oglasa

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Adice | Novogradnja 35m2, parking, pr

Adice, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao... više

67.980€ (1 942 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 68000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100920 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju garsonjera, u dvorišnom objektu na fantastičnoj lokaciji,... više

68.000€ (2 428 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 68000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101971 - Uknjižena garsonjera na Podbari. Potpuno renovirana garsonjera na lepoj lokaciji, na rubu pešačke zone. Grejanje... više

68.000€ (3 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Sajlovo, , 0.5, 40m2, 68000EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaza prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²

Novi Sad, Adice, Drage Dejanović, 0.5, 28m2, 68500EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantasticna garsonjera na... više

68.500€ (2 446 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

68.900€ (2 026 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

69.611€ (3 314 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • Prizemlje

Adice, Novi Sad

69.700€ (1 883 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 70000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 70000€

Klisa, Novi Sad

<p>Odličan jednoiposobaan stan u manjoj zgradi , mali troškovi. Agencijska oznaka stana je 1102442, cena stana je 70000 e+3% agencijske provizije,... više

70.000€ (1 944 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Adice, , 2.0, 40m2, 70000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131396, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u izgradnji urbane vile na Adicama. Odlican kvalitet gradnje. Grejanje... više

70.000€ (1 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Petrovaradin, , 0.5, 28m2, 70000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130698, PR/, nov, novogradnja. Na prodaju nova odmah useljiva garsonjera od 28m2 u Petrovaradinu. U blizini su skola, obdaniste,... više

70.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²