Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1710 oglasa

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1.

Sajmište, Novi Sad

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1. sprat, uknjiženo Na prodaju potpuno nameštena garsonjera u Novom... više

59.360€ (3 710 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, , 1.0, 33m2, 59940EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129114, PR/II. Prodaja - JUZNI TELEP - SAMO U BEOCITY - 33 m2 1,0 - soban stan. Prizemlje, u izgradnji. Useljenje leto ove godine.... više

59.940€ (1 816 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²

Novi Sad, Detelinara, Milenka Grcica, 0.5, 20m2, 60000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji... više

60.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Adice, , 1.0, 26m2, 61000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 124647, PR/, novogradnja, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

61.000€ (2 346 €/m²)

  • 1 soba
  • 26m²

Prodaja stanova Novi Sad, Adice, Nova gradnja, Uknjižena garsonjera, Odmah us

Adice, Novi Sad

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva... više

62.830€ (2 416 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan PETROVARADIN, 63000€

Petrovardin, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1097903, Petrovaradin. CENA 63000+ agencijska provizija 3%. Stan od 47m2 u prizemlju , grejanje na gas, podno i radijatori.... više

63.000€ (1 340 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 63100€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097130 - CENA je 63 100e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole... više

63.100€ (1 752 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Satelit, , 1.0, 24m2, 63600EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom.... više

63.600€ (2 650 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/6 spratova

Stan 29.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 64.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

64.680€ (2 230 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Telep, Novi Sad

Telep, uknjizen stan. Agencijska oznaka stana 1102337. Cena stana 65.000eu +3% agencijske provizije. Klasican jdnosoban stan sa kosinama. Mogucnost... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099678 -CENA 65000 e +agencijska provizija od 3%. Uknjižena garsnera u Adicama. Sastoi se od ulaznog hodnika, dnevne sobe... više

65.000€ (2 407 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/3 spratova