Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

106.076€ (3 657 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

106.084€ (2 791 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Prodaja garsonjere – 29m2, namešteno, nova zgrada, odlična lokacija

Bulevar Evrope, Novi Sad

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve... više

106.429€ (3 669 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Mesto gde se luksuz rađa, jednosoban stan, odvojena kuhinja, terasa, lift

Petrovaradin, Novi Sad

Ispunite svoje snove - Luksuzna novogradnja spratnosti P+1+Pk na najlepšem mestu u Petrovaradinu, u neposrednoj blizini škole, obdaništa, trgovinskih... više

106.620€ (2 538 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 107500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102521 - Cena je 107500 + 3% agec. provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz dnevnog boravka... više

107.500€ (2 756 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 40m2, 107811EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126311, II/VI, lift, terasa. SATELIT LUX NOVI - 40m2, stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep, sa izlazom na 2 bulevara,... više

107.811€ (2 695 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 108000€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica, nov, neuseljavan, JEDNOSOBAN, 31m2. Cena 112.000 +agencijska provizija 3% ! Agencijska oznaka stana 1102110, Novi Sad , Grbavica.... više

108.000€ (3 483 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Socijalno, Slovacka, 0.5, 34m2, 108000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina... više

108.000€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen, renoviran jednoiposoban stan ID#1001203

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

108.150€ (3 180 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 44m2, Novo Naselje, odlična lokacij

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju stan u Novom Sadu, Novo Naselje, jedna od najtraženijih lokacija za miran porodični život i sigurnu investiciju. U pitanju je stan... više

108.150€ (2 457 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • .sprat

Novi Sad, Klisa, , 4.0, 70m2, 108500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130643, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan od 70m2 na Vidovdanskom naselje. Stan je u izgradnji. Useljenje druga... više

108.500€ (1 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

108.528€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 2/6 spratova