Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 234000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101912. CENA stana 234 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban salonski stan u Starom gradu blizu Dunavskog parka,... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 234000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101043. CENA stana 240 800e + 3% agencijske provizije. Stan u blizini Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Lep raspored,... više

234.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

234.538€ (2 759 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1/8 spratova

Trosoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 2. sprat

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam... više

234.600€ (3 609 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Prodaje ze dvoiposoban stan sa terasom na Telepu, novogradnja 82m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 82m2 u Novom Sadu, na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Ova nekretnina predstavlja odličnu... više

234.600€ (2 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 235000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101887 -CENA 235 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban sta na Limanu 1. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene... više

235.000€ (2 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 235000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102519 - Uknjižen četvorosoban stan na Limanu 4. Stan je jako svetao i lepo održavan. Poseduje tri spavaće sobe,, veliki... više

235.000€ (2 554 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 4.0, 96m2, 235200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina... više

235.200€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 3.sprat