Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1001208

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji... više

112.160€ (3 505 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Nekretnina koja će ostvariti sve vaše snove

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

112.195€ (2 549 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 68m2, 112200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131648, PR/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 68,30m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 7,00 m2, 7,64 m2 i 10,07 m2.... više

112.200€ (1 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 68m²

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

112.205€ (2 952 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/8 spratova

PRODAJA JEDNOIPOSOBNOG STANA NOVI SAD – LIMAN 2 | 35 m² | LOFT SA GALERIJOM

Liman 2, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Jednoiposoban loft stan 35 m², Liman 2 (Fruškogorska ulica) Na prodaju jednoiposoban stan površine 35 m², smešten... više

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Liman 2, Novi Sad

112.270€ (3 207 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 17.sprat

Dvosoban stan PETROVARADIN, 112500€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102544 Na prodaju dvosoban stan u Petrovaradinu, U IZGRADNJI, nema pdv-a. Završetak se očekuje početkom juna ove godine.... više

112.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Račkoga, 2.0, 45m2, 112500EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130996, VPR/II, klima, terasa, u izgradnji, parking. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji ulica Rackog u Petrovaradinu. Zgrada... više

112.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 1.5, 38m2, 112500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 115818, II/II, telefon, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova. Prodaje se jednoiposoban stan od 38m2, drugi... više

112.500€ (2 960 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Adice, , 3.0, 50m2, 112750EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131397, PR/, dvoriste/basta. Trosoban stan sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Bice... više

112.750€ (2 255 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 1.5, 42m2, 112810EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv... više

112.810€ (2 685 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje