Medijana(Niš), Medijana, Niš
Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije na 5 minuta od centra grada. Kuća je prizemna i poseduje dva nezavisna ulaza sa po dva dvosobna... više
123.720€ (1 212 €/m²)
Beograd mala, Crveni krst, Niš
Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija... više
124.000€ (496 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA!!!! Prodaje se izuzetna kuća od 99m² na placu od 4 ara, smeštena u širem centru, u mirnoj ulici, na idealnoj lokaciji blizu svih bitnih... više
124.900€ (1 261 €/m²)
Mala vaga, Kragujevac
Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više
125.000€ (1 984 €/m²)
Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više
125.000€ (1 562 €/m²)
Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik
KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više
125.000€ (1 250 €/m²)
Kolonija, Jagodina
Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više
125.000€ (625 €/m²)
Urovci, Obrenovac, Beograd
• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više
125.000€ (1 106 €/m²)
Belotinac, Doljevac, Doljevac
Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2,... više
125.000€ (543 €/m²)
Ripanj, Voždovac, Beograd
Na prodaju je porodična kuća na lepom i prostranom placu površine 9 ari i 18 m², sa izlazom na dve ulice koja je zanimljive arhitekture i... više
125.000€ (600 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju kuća na Kalac Brdu povrsine 261 m2, parcele 315 m2. Kuca se sastoji od tri etaze. Sve etaze su istog rasporeda,ulazni hodnik iz koga... više
125.000€ (478 €/m²)
Vojka, Stara Pazova
Na prodaju kuća sa dva pomoćna objekta na površini placa od 15 ari. Nalazi se na samo par minuta od auto puta Beograd-Novi Sad i auto puta Beograd-Zagreb. Udaljena... više
125.000€ (456 €/m²)