Za upit jeftine kuće na prodaju srbija hitno pronađeno 1925 oglasa

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije, 102m2

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije na 5 minuta od centra grada. Kuća je prizemna i poseduje dva nezavisna ulaza sa po dva dvosobna... više

123.720€ (1 212 €/m²)

  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća kod glavne autobuske stanice, 183m2, plac 322m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija... više

124.000€ (496 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

ODLIČNA PRILIKA KUĆA ŠIRI CENTAR! BEZ ULAGANJA!

Centar, Sombor

KUĆA!!!! Prodaje se izuzetna kuća od 99m² na placu od 4 ara, smeštena u širem centru, u mirnoj ulici, na idealnoj lokaciji blizu svih bitnih... više

124.900€ (1 261 €/m²)

  • 99m²
  • .sprat

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Spratna, dvorišna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

Kuća sa poslovnim prostorom

Kolonija, Jagodina

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više

125.000€ (625 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Lepa,kvalitetna spratna kuća u Belotincu, 230 m2, plac 7800 m2

Belotinac, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2,... više

125.000€ (543 €/m²)

  • 230m²
  • 1.sprat

Kuća na Avali, Ripanj, 208m2 ID#1591

Ripanj, Voždovac, Beograd

Na prodaju je porodična kuća na lepom i prostranom placu površine 9 ari i 18 m², sa izlazom na dve ulice koja je zanimljive arhitekture i... više

125.000€ (600 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuca, Kalac Brdo

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Kalac Brdu povrsine 261 m2, parcele 315 m2. Kuca se sastoji od tri etaze. Sve etaze su istog rasporeda,ulazni hodnik iz koga... više

125.000€ (478 €/m²)

  • 261m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu-smeštaj za radnike

Vojka, Stara Pazova

Na prodaju kuća sa dva pomoćna objekta na površini placa od 15 ari. Nalazi se na samo par minuta od auto puta Beograd-Novi Sad i auto puta Beograd-Zagreb. Udaljena... više

125.000€ (456 €/m²)

  • 274m²