Za upit jeftine kuće na prodaju srbija hitno pronađeno 1925 oglasa

Dve kuće na lepoj lokaciji

Đurđevo brdo, Jagodina

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom,odvojen dnevni... više

115.000€ (598 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu. više

115.000€ (253 €/m²)

  • 453m²
  • .sprat

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

Prodajem povoljno kuću

Brdjani, Valjevo

Prodajem kvalitetno gradjenu kuću, sadrži 8 soba, 2 kupatila, u prizemlju sa hidromasažnom kadom a na spratu sa tuš kabinom, 5 wc-a. Ima dva... više

116.000€ (251 €/m²)

  • 462m²

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA U CENTRU SOMBORA! Prodaje se porodična kuća od 195m2 u centru grada. Uz kuću su pomoćni objekti, kotlarnica od 16m2 i radionica od 70m2.... više

117.000€ (600 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

Prodaja renovirana kuća 69m2 u naselju Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Prodaje se potpuno renovirana kuća površine 69m2 u naselju Erdoglija. Kuća je potpuno renovirana. Urađena je fasada, izolacija, PVC stolarija... više

117.300€ (1 700 €/m²)

  • 69m²
  • .sprat

Kompletno nameštena moderna kuća u Ćupriji

Kružni tok, Ćuprija

Na prodaju kompletno nameštena kuća površine 200 m² sa velikim i lepo uređenim dvorištem. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom... više

118.000€ (590 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Komforna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

U pitanju je kuća koja je napravljena za dve porodice. U prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,... više

118.000€ (334 €/m²)

  • 353m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća, selo Baličevac, Merošina 240m2, plac 33a

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene... više

119.000€ (937 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Prostrana, funkcionalna kuća na odličnoj lokaciji, 180m2 Obrenovac, Stubline

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više

119.000€ (661 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Dve kuće sa pločom nalaze se u dvorištu površine 4.33 ara. Kuća od 65m2, kompletno renovirana pre 10 godina, sastoji se iz predsoblja, kupatila,... više

119.000€ (449 €/m²)

  • 265m²
  • /2 spratova