Za upit jednoiposoban stan Beograd pronađeno 83 oglasa

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

konforan, renoviran , adaptibilan ID#5675

Miljakovac, Rakovica, Beograd

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje... više

135.000€ (2 647 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/6 spratova

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige, 53m2

Medaković II, Voždovac, Beograd

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban... više

144.550€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Retko u ponudi,1.5,48kvm,početak bloka

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom... više

198.000€ (4 125 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 8/11 spratova

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina, 42m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan... više

186.500€ (4 440 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/6 spratova

Jednoiposoban stan 40m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 40m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 1.5, 43 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno... više

155.000€ (3 604 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova