Za upit jednoiposoban stan Beograd pronađeno 83 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

CUKARICA CUKARICKA PADINA 26m2 , 78000e

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo),... više

78.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 55m2 ID#1637

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri... više

99.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Jednoiposoban nov stan, 47 m², Borča

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu... više

96.000€ (2 042 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Ekskluzivni luksuzni stan u Beogradu na vodi – 60m² odmah useljiv sa garažo

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se luksuzan stan od 60 m² u prestižnom delu Beograda na vodi, u okviru zgrade Sensa. Stan je kompletno opremljen najkvalitetnijim luksuznim... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Rakovica, Kneževac - Prvoboraca 36m2

Kneževac, Rakovica, Beograd

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više

112.000€ (3 111 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova