Za upit Jagodina i okolina stanovi pronađeno 252 oglasa

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

82.159€ (829 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

258.225€ (1 501 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 172m²
  • 5/5 spratova

Tri garsonjere idealne za izdavanje

Širi centar, Jagodina

Tri garsonjere idealne za izdavanje (stan u kući) Svaka garsonjera ima oko 30-tak m2. Kompletno nameštene Zakažite razgledanje u terminu koji... više

79.000€ (887 €/m²)

  • Garsonjera
  • 89m²
  • Prizemlje

Komforna, kompletno nameštena garsonjera

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lepa, potpuno opremljena garsonjera kod Akva parka – useljiva odmah!Odlična spratnost! Prodaje se komforna i svetla garsonjera na... više

60.000€ (1 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 7/7 spratova

Renovirana vertikala idealna za dve porodice

Strelište, Jagodina

Krajnja vertikala lepljena sa jedne strane sa prelepim dvorištem. Pogodna za kupovinu preko kredita za mlade. U sutrenskom delu je garaža... više

90.000€ (756 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • .sprat

Stan na Prodaju | Idealno Za Adaptaciju

Vašarište, Jagodina

Tražite stan koji možete urediti po svom, bez kompromisa i tuđih ideja? Ovo je prostor koji vam daje potpunu slobodu. Stan površine 52 m² nalazi... više

45.000€ (900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Komforan jednosoban stan

Strelište, Jagodina

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije... više

57.000€ (1 212 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prostran dvosoban stan na Sarinoj međi

Sarina Međa, Jagodina

Prostran stan na 3 spratu u blizini Akva parka Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i fizički odvojene kuhinje,spavaće sobe,hodnika,kupatila... više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Fenomenalan Penthaus kod Akva parka sa pogledom na ceo grad

Akva Park, Jagodina

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće... više

246.400€ (1 400 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 176m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova