Za upit dgkanal inr s pronađeno 7087 oglasa

Na prodaju moderan stan – centar grada, 75 m²

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene... više

183.750€ (2 450 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 75m²
  • 8/8 spratova

Prodaja, Kuća, Niš, Palilula, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen... više

68.000€ (680 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju zemljište u Mijatovcu, blizina Ćuprije!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

RIJEKA RIJEKA 100m2 , T , 355000e

Rijeka, Rijeka, Rijeka

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Hrvatska, Rijeka, Agaticeva, 4.0, 100 m2, terasa, III od V spratova, eg-gas, telefon,... više

355.000€ (3 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla, 2.0, 46m2, 130000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²