Kuća, Dimitrovgrad | Prodaja · 97m² · 38.000€

Senokos , Dimitrovgrad, Srbija

38.000€

391 €/m²

Prodajem kucu sa zemljiste na Staroj Planini

Tip

Kuća

Površina

97 m²

Struktura

4

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
4
Cena
38.000€
Površina
97 m² (391 €/m²)
Površina placa
27
Uknjižen
Da
Ažuriran
11.05.2026
ID
1496192

Opis

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen.
U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu u južnom stilu, urađeni dimnjaci, izgrađena nadstrešnica, kupljena vrata i sređivani prozori. . .

Oko kuće na placu ima potok, a iznad kuće postoji izvor. Na placu postoji nekoliko pomoćnih objekata i poljoprivredno zemljište (2 parcele).

Priroda je netaknuta, u blizini sela nalaze se 2 netaknuta vodopada i teren je savršen za šetnju u prirodi planinarenje.
Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 066/465-... Prikaži broj .

Kontakt info

Kontakt osoba
Vesna
Telefon 1
06646... Prikaži broj

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine

Kuća, Dimitrovgrad - Lukavica | Prodaja · 170m² · 68.000€
Kuća, Dimitrovgrad
  • 68.000€ 170 m2