Za upit dgkanal inr s pronađeno 7084 oglasa

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora , 3.0, 61m2, 165000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123986, III/V, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan od 61m2 u ulici Petefi... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bekerelova, 1.0, 404m2, 690000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 23466, PR/PR, uknjizen, novogradnja, parking, hala. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran proizvodno - magacinski prostor, udaljen... više

690.000€ (1 707 €/m²)

  • 404m²

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Prodaje se stan u stambenoj zgradi, prizemlje, parking, garažno mesto - Telep

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – prizemlje površine 118m2 u novijoj poslovno-stambenoj zgradi, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade... više

255.000€ (2 161 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Paragovo, 4.0, 90m2, 140000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113107, 5a, spratna, uknjizen. Prodaje se kuca, 90m2, na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici/Paragovu, u neposrednoj blizini... više

140.000€ (1 555 €/m²)

  • 90m²

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 79m2, 220000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127697, IV/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionan dupleks: jednosoban plus trosoban stan na atraktivnoj lokaciji... više

220.000€ (2 784 €/m²)

  • 5 soba
  • 79m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Restoran sa smeštajem, 288m2 - 1.300.000e

Centar, Vrnjačka Banja

Kompletno opremljen restoran sa smeštajem hotelskog tipa, na obodu Vrnjačkog parka, u srcu Vrnjačke Banje. Objekat uspešno posluje od 2007.... više

1.300.000€ (4 513 €/m²)

  • 288m²

PRODAJA, IZUZETAN DUPLEKS 157M2, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi... više

410.000€ (2 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 300m2, 180000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127031, 6.2a, spratna, uknjizen. Na prodaju porodicna kuca na Klisi sa placem od oko 620m2 . Na placu je glavna kuca koja... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²