Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Prodaja kuće Beograd (Meljak–Šiljakovac) 166m², plac 21 ar, uknjiženo, od

Baćevac, Barajevo, Beograd

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više

162.000€ (848 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

PLAC NOVI SAD, 515000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka: 7089981 CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM PROVIZIJOM OD 3 %. Na prodaju plac na samo 7 minuta od Najlon pijace, površine 6.724... više

515.000€ (76 €/m²)

  • 6724m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1101529 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Potpuno renoviran stan u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Karaburma, Marijane Gregoran 1. prolaz, 3.0, 71m2, 159000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam... više

159.000€ (2 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Živka Davidovića , 3.0, 65m2, 195000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava. *** Odlicno pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.***... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Prodaje se namešten moderan dvoiposoban stan na Telepu - 64m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja funkcionalnog i nameštenog stana na početku naselja Telep u Novom Sadu, idealnog za porodičan život ili kao investicija.... više

168.300€ (2 629 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 86m2 , L , 299000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od... više

299.000€ (3 476 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 2.0, 45m2, 160000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 123003, PR/, izlog, klima, novogradnja, fasada nova, lokal. Prodaje se ulicni lokal u novogradnji, u funkciji prodavnice brze... više

160.000€ (3 555 €/m²)

  • 45m²

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 45m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

144.270€ (3 206 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova