Za upit dgkanal inr s pronađeno 7105 oglasa

Rakovica, Resnik, Adama Lalica, 35a, 420000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 33042, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Izuzetna prilika, lep plac na dobroj lokaciji na Suncanom bregu, sa izuzetnim pogledom... više

420.000€ (120 €/m²)

  • 3500m²

Dvosoban stan na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 45,57 m² (sa lodjom), smešten na I, II ili III spratu. Stan se sastoji... više

80.500€ (1 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Prodaja placa Zvezdara – 13 ari, asfaltni prilaz, mogućnost gradnje P+P2+PK

Zvezdara 2, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je plac na Zvezdari, u blizini Bulevara Kralja Aleksandra i auto-puta. Površina placa iznosi oko 13 ari, zemljište je uknjiženo i... više

330.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Novi Sad, Popovica, Fruškogorski put, 4.0, 400m2, 1490000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130328, 15a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. RETKO U PONUDI!! Na prodaju izuzetna kuca... više

1.490.000€ (3 725 €/m²)

  • 400m²

Vladičin Han Lepenica Mlekara

Vladičin Han

Ovaj stambeno-poslovni prostor nalazi se u selu Lepenica, Vladičin Han. Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 3815m2, ograđen je i... više

135.000€ (280 €/m²)

  • 482m²
  • .sprat

Građevinski plac 2, 4 ha, Ub – 254.000e

Stublenica, Okolina, Ub

Iz ponude izdvajamo plac u građevinskom rejonu na Ubu na odličnoj lokaciji, ukupne površine 2,41 ha. Plac je pogodan za izgradnju poslovnih,... više

254.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja lokala Novi Sad – Lokali na Telepu od 30 do 191 m², odlična lokacij

Telep, Novi Sad

Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste... više

93.060€ (2 737 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje

Telep, Novi Sad

450.745€ (2 359 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

DVOSOBAN PENTHOUSE U SRCU NOVOG SADA - Agencijska oznaka 1102212 - CENA 180.000,00 € + 3% agencijske provizije. Oglašavamo na prodaju izuzetan... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

JEDINSTVENA NEKRETNINA - KULA BEOGRAD - 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više

1.628.888€ (9 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 19.sprat