Za upit dgkanal in rs pronađeno 8375 oglasa

Novi Beograd, Dr Ivana Ribara, Vinogradska, 35a, 900000EUR

Novi Beograd, Beograd

Agencijski ID: 39738, uknjizen, deljiv, plac. Gradjevinska parcela Novi Beograd 35x100m. Predvidjena izgradnja POSLOVNO-STAMBENOG centra oko... više

900.000€ (257 €/m²)

  • 3500m²

Prizemna kuća od 92 m² sa garažom – Ćuprija, blizina Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

DVA PLACA NA TOP LOKACIJI U JAGODINI 10, 86a

Akva Park, Jagodina

Na prodaju dva spojena placa ukupne površine 10,86 ari, smeštena u najtraženijem turističko-poslovnom delu Jagodine. Ova lokacija predstavlja... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kosmaj - Koraćica - 4 placa ID#1530

Koraćica, Mladenovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u mestu Koraćica, na Opštini Mladenovac, MAGNAT prodaje više placeva - ukupno 58,55 ari. poljoprivredno zemljište 1746m2... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se garsonjera u Centru Novog Sada - 29m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u samom centru grada, površine 29 m². Stan se nalazi na petom spratu od ukupno pet spratova stambene zgrade... više

91.800€ (3 165 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Stambeno poslovni prostor

Akva Park, Jagodina

Dva legalizovana,vrlo kvalitetno građena poslovno-stambena objekta na odličnoj lokaciji ,blizu Akva parka.Prelep plac izlazi na dve ulice tako... više

230.000€ (314 €/m²)

  • 731m²
  • .sprat

Boljevac – Rtanj 2ha 29a 62kvm ID#19876

centar, Boljevac, Boljevac

Imanje na planini Rtanj, u blizini raskrsnice za Sokobanju, Boljevac, Rujište i naselje Rtanj, na jugoistočnom delu planine površine 2h 29a... više

87.255€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Klisa, Sentandrejski put, 84a, 675520EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132215, uknjizen. Prodaja - GRADJEVINSKI PLAC 8444 m², na Sentandrejskom putu. U obliku KOCKE. Moguca PARCELACIJA. Blizina svih... više

675.520€ (80 €/m²)

  • 8400m²

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 63m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2.5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

172.480€ (2 737 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 45m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1.5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

124.878€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 75m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

206.085€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Moderan dvosoban stan u novogradnji – odličan raspored. Na prodaju dvosoban stan površine 50,90 m² (neto sa lodjom), smešten na I, II ili III... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova