Batajnica, Beograd
Agencijski ID: 126194, 7a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju uknjizena kuca sa dve... više
390.000€ (1 529 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više
47.000€ (41 €/m²)
Budžino brdo, Jagodina
Ako tražite kuću u mirnom delu grada ova kuća je idealna za vas. Kuća je prostrana,idealna za veću porodicu.ima prizemlje,sprat i potkrovlje,lepo... više
160.000€ (592 €/m²)
Sopot (mesto), Beograd
Agencijski ID: 120929, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo plac,na 1 km od centra u Opstine Sopot.Nepunih 150 metara od asfalta. Do... više
20.000€ (20 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više
398.000€ (1 809 €/m²)
Centar, Vrnjačka Banja
- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više
85.383€ (2 371 €/m²)
Centar, Vrnjačka Banja
199.657€ (2 559 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 130328, 15a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. RETKO U PONUDI!! Na prodaju izuzetna kuca... više
1.490.000€ (3 725 €/m²)
Kraljevi čardaci, Kopaonik
U ponudi je nov potpuno opremljen apartman na Kopaoniku ,u ekskluzivnom delu Kopaonika na 100.metara od Kraljevih čardaka u kompleksu RESIDENCE... više
67.000€ (2 233 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Prodaje se sa kompletnim inventarom. Poseduje podrumske prostorije i dve velike sale, jedna u prizemlju i jedna na spratu. U potkrovlju su sobe... više
212.000€ (706 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 117103, PR/VI, klima, terasa, parking, stambena zgrada. Stan u centru Borce, oko 300m od trznog centra. Jednoiposoban po strukturi... više
75.000€ (2 343 €/m²)
Zemun (centar), Beograd
Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima.... više
320.000€ (2 000 €/m²)