Za upit dgkanal in rs pronađeno 8366 oglasa

Spratna vertikala kuće, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena... više

120.000€ (1 000 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina, 164m2

Kosančićev Venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina 5.0, 164m2, prvi sprat, EG, telefon, interfon U ponudi veoma funkcionalan petosoban stan, dupleks,... više

738.000€ (4 500 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Zemun, centar, odličan stan 62m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju... više

169.700€ (2 737 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 11/11 spratova

Prelepa nova kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Ako tražite kuću u mirnom delu grada ova kuća je idealna za vas. Kuća je prostrana,idealna za veću porodicu.ima prizemlje,sprat i potkrovlje,lepo... više

160.000€ (592 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Boljevac, Rtanj – Mali izvor 1,2ari ID#27504

Mali Izvor, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredna parcela sa prelepim pogledom na planinu Rtanj i okolinu, površine 40ari 30m2, od sela Mali Izvor oko 1,5km, opština... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Boljevac, Rtanj – Ilino 26a 64kvm ID#22167

Ilino, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Ilinskom polju – platou u samom podnožju planine Rtanj, iznad varoši Boljevac (opština), pored borove... više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šabac, Majur - Magazinovača, 250.66ari

Majur, Okolina, Šabac

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo... više

1.500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Veliki plac u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prvi put u oglasu prodaje se veliki plac u samom centru Dobanovaca veličine od oko 83 ara (kao gradsko gradjevinsko zemljište). Do placa se... više

581.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dve kuće ukupne povrsine 198m2 na placu od 8a u selu Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo... više

140.000€ (1 206 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Slanci, Narodnih heroja , Zemljište, 3432ari, 130000 EUR

Slanci, Beograd

Prodaje se plac u Slancima, uknjižen kao njiva u gradjevinskom području. Katastarska parcela ima ukupnu površinu 3432m2, sa udelima od po 6,4... više

130.000€ (37 €/m²)

  • 3432m²