Za upit dgkanal in rs pronađeno 8366 oglasa

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²

Poljoprivredno zemljište 2 ha, Ub, Brgule – 13 000 €

Brgule, Okolina, Ub

Na prodaju  poljoprivredno zemljište  površine  1,82ha u Brgulama. Pogodan za sve poljoprivredne kulture, sastoji se iz tri njive, koje imaju... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan centar Niša 163m2, ll sprat

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m², smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade.... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 4 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Kuća Pantelej, 236m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više

330.400€ (1 400 €/m²)

  • 236m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Sajam, Rumenačka, 4.0, 99m2, 205000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 124184, III/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan cetverosoban stan u blizini Master centra Sajam... više

205.000€ (2 070 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju kompletno nameštena kuća u Ćupriji

Novo naselje, Ćuprija

Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4.02 ari placa, pružajući... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Kuca, naselje, Ratko Jovic

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Nova spratna kuća u miru Kočinog sela – Vaša prilika za idealan dom! Spuš

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine.... više

56.000€ (370 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

Stan na bulevaru Nemanjića, 2.5, 62 m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na bulevaru Nemanjića, u blizini pijace na Trošarini, 62 m2na lokaciji pogodnoj kako za porodični život tako i za izdavanje.... više

111.500€ (1 798 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova