Za upit dgkanal in rs pronađeno 8366 oglasa

Na prodaju nov 2.5 stan na Paliluli sa parkingom

Palilula, Niš

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom,... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Savremeni Život u Banji – Stan u Izgradnji na Odličnoj Lokaciji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

55.430€ (1 788 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 59m2, 133000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129667, I/, terasa(2), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Struktura stana: Dnevna soba, kuhinja, manji hodnik do toaleta... više

133.000€ (2 254 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar kneza Miloša, 2.5, 70m2, 145000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju klasican dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Plac 23 ara odlična prilika samo 11000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostran plac površine 23 ara. Površina: 23a -Cena: samo 11.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene -Mirna lokacija – idealno... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište selo Milanovo

Milanovo, Okolina, Vranje

Prodaje se poljoprivredno zemljište, selo Milanovo koje se nalazi 17km od Vranja. P - 110ar/ Izlaz na glavni put, u širini od 117m Rg.br 848... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Sajam, Novi Sad

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije.... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/6 spratova

Savski venac, Centar, Gavrila Principa, 3.0, 900m2, 750000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 70747, I/I, parking, poslovna zgrada. Prodaje se poslovni objekat od 900m2 u centru Beograda po ceni od 750,000 evra. Nalazi... više

750.000€ (833 €/m²)

  • 900m²
  • 1/1 spratova

Plac za gradnju, Donja Vrezina, 1140 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1140m²

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

52.730€ (1 286 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova