Za upit dgkanal in rs pronađeno 8397 oglasa

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 400000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 165m²
  • 2/3 spratova

Stambena kuća 182 m² + Pk, 66, 15 ari, Obrenovac, Dren – 180 000 €

Dren, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju stambena kuća u Drenu površine 182 m2 + Pk, sa pomoćnom kućom i nedovršenom još jednom stambenom kućom, na ukupno 66,15 ari placa.... više

180.000€ (989 €/m²)

  • 182m²
  • 3.sprat

Plac 22 ara, Piroman, Obrenovac 21000 €

Piroman, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Piroman kod Obrenovca, ukupne površine 22,10 ari u građevinskom području , na lepoj lokaciji. Frontalna širina placa... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Centar, Takovska+dvorište

Takovska, Stari Grad, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo, odličan stan u Takovskoj ulici koji lokacijski pripada opštini Stari grad. Pozicioniran je na prizemlju u izvanrednoj... više

239.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju garsonjera 26m² – u blizini Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više

44.000€ (1 692 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/5 spratova

Lokal 42 m2, odlična lokacija, blizu Pravnog fakulteta

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru Niša, u blizini pešačke zone i Pravnog fakulteta. Sastoji se iz dva nivoa u osnovi 21m2, uknjižene ukupne... više

125.000€ (2 976 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac za gradnju Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju plac na Kopaoniku površine 408 m2. Plac se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u vikend naselju sa pogledom na Goliju, Ibarsku... više

30.000€ (73 €/m²)

  • 408m²

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 210000 EUR

Farmaceutski Fakultet, Beograd

U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan stan ID#1001047

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Svetozara Miletića. Izdvajamo iz ponude odličan stan kako za stanovanje tako i za investiciju. Ovaj stembeni prostor... više

258.000€ (3 909 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Plac u Korićanima, 15 ari

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija.... više

78.000€ (51 €/m²)

  • 1502m²