Za upit dgkanal in rs pronađeno 8399 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva , 3.0, 69m2, 185000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 120474, PR/. Na prodaju izuzetno funkcionalan poslovno - stambeni prostor od 69m2 na Grbavici. Sastoji se od tri zasebna dela... više

185.000€ (2 681 €/m²)

  • 69m²

Prodajem stan u Beloj Crkvi

Bela Crkva

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija... više

58.000€ (950 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/5 spratova

Građevinsko zemljište 12 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 20.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 12 ari, smešteno u naselju Mala Moštanica, na mirnoj lokaciji. Plac je približnih dimenzija 17 x 75... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 30, 45 ari, Obrenovac, Zvečka – 120 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u građevinskom području, površine 30,45 ari u Obrenovcu, naselje Zvečka, put Obrenovac – Valjevo, približnih dimenzija 20 m... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 49 m², 10 ari, Obrenovac, Baljevac – 35 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više

35.000€ (714 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

PRODAJE SE KUĆA 660m² – ŠIRI CENTAR JAGODINE

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju... više

230.000€ (348 €/m²)

  • 660m²
  • .sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 81m2, 161000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru... više

161.000€ (1 987 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep - Dvojna kuća ID#3000083

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne... više

154.500€ (2 491 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Plac za izgradnju kuće

Štipljanski put, Jagodina

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Veselinovića, 3.0, 95m2, 141000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT... više

141.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 2.0, 61m2, 169000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom... više

169.000€ (2 770 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6.sprat