Za upit dgkanal in rs pronađeno 8399 oglasa

Zemun, Altina, Ugrinovački put 18 deo, 2.5, 50m2, 98500EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno.... više

98.500€ (1 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar, Dunavska, 0.5, 30m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123638, I/, uknjizen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski... više

95.000€ (3 166 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Vertikala kuće 240 m2, plac 3, 86 ari, Barič, Obrenovac - 55.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se vertikala porodične kuće površine 239 m² na placu od 3.90 ari, kvalitetne gradnje, na odličnoj lokaciji – svega 1 km od škole u... više

55.000€ (229 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Prodaje se stan u stambenoj zgradi, prizemlje, parking, garažno mesto - Telep

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – prizemlje površine 118m2 u novijoj poslovno-stambenoj zgradi, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade... više

255.000€ (2 161 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja trosobnog dupleks stana Novi Sad – Sajam | 100m2, garaža uključena,

Sajmište, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža:... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128740, I/VIII, klima, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Na prodaju odlican komforan dvosoban stan od 65m² na... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 1.5, 42m2, 112810EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv... više

112.810€ (2 685 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

Građevinsko zemljište 8.5 ari, Mala Moštanica, Obrenovac – 11.900€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Mala Moštanica, površine 8.57 ari. Lokacija: • 8 km od Obrenovca • 4,5 km od uključenja na autoput Miloš Veliki • 21... više

11.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 91 ar, Barič, Obrenovac - 59.900€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac u Bariču, površine 90,87 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put, u naseljenom, mirnom kraju. Ka svom zadnjem delu plac... više

59.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište 9 ari, Mala Moštanica, Obrenovac – 14.400€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Mala Moštanica, površine 9 ari. Lokacija: • 8 km od Obrenovca • 4,5 km od uključenja na autoput Miloš Veliki • 21 km... više

14.400€ 0 €/m²)

  • 0m²