Za upit dgkanal in rs pronađeno 8395 oglasa

Čukarica, Rušanj, plac 15, 21 ar ID#1482

Rušanj, Čukarica, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište površine 15.21 ari u Beogradu - Čukarica na samom ulazu u Rušanj, udaljen 50 metara od Ibarske magistrale.... više

77.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više

153.000€ (2 732 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/10 spratova

Kuća 71m² + 42m², 5 ari, Obrenovac, Ušće 70.000e

Ušće, Obrenovac, Beograd

Kuća 72m2 + 41 m2 sa prelepim izlazom na reku Savu na građevinskom placu od 5 ari Struktura: Kuća se sastoji od ulaznog hodnika- verande,... više

70.000€ (985 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

MLADENOVAC MLADENOVAC 16400m2 , 196800e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Jagnjilo, Mihaila Badzaka, plac od 164 ari, uknjizen na 16 395 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena konverzija. Plac... više

196.800€ (12 €/m²)

  • 16400m²

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

401.700€ (583 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Palilula, Krnjača, Zrenjaninski put, 5.0, 253m2, 265000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 128191, 2.85a, spratna, struja, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Na prodaju kompletno namestena,... više

265.000€ (1 047 €/m²)

  • 253m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više

189.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, DVE KUĆE Branislava Barišića Doktora, 12.0, 540m2, 550000E

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 35056, 9a, p+sp, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada... više

550.000€ (1 018 €/m²)

  • 540m²

Zrenjanin, Bagljaš, , 4.0, 145m2, 149000EUR

Zrenjanin

Agencijski ID: 126601, 4a, uknjizen, cela. Kuca gradjena 70ih,renovirana 2000. uradjena ponovo 2021. Grejanje je etazno na gas i sprovedeno... više

149.000€ (1 027 €/m²)

  • 145m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Četvorosoban stan 94m² u mirnom delu Novog Sada

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično... više

276.905€ (2 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • .sprat