Za upit dgkanal in rs pronađeno 8395 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 67.28m2, 154744e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

154.744€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 5.0, 300m2, 1500000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 113153, 5a, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar (Spens) - Četvorosoban stan ID#1000983

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

296.640€ (2 472 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan u Vrnjačkoj Banji, II sprat, 70 m2

Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i... više

98.000€ (1 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Četvorosoban stan 94m² u mirnom delu Novog Sada

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično... više

276.905€ (2 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • .sprat

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Prodaja, Plac, Beograd, Čukarica, Umka

Umka, Čukarica, Beograd

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Centar, Matice srpske, 2.0, 54m2, 194400EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 88596, VPR/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, garaza, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

194.400€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Plac 14.58 ari, Obrenovac - 60 000€

Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac, površine 14.58 ari u građevinskom području u Obrenovcu, naselje Dudovi. Sastoji se iz dve parcele , ima mogućnost priključka... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²