Trosoban stan, Novi Sad - Telep | Prodaja · 63m² · 189.000€
Jerneja Kopitara , Telep, Novi Sad, Srbija
189.000€
3 000 €/m²
Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR
Tip
Stan
Površina
63 m²
Struktura
3
Grejanje
Centralno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cena
- 189.000€
- Površina
- 63 m² (3 000 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ukup. spratova
- 3
- Grejanje
- Centralno
- Terasa
- Da
- Lift
- Da
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 1496569
Opis
Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se moze kupiti i parking mesto posebno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt info
- Agencija
-
BEOCITY NEKRETNINE
- Reg. posrednika br.
- 554
- Kontakt osoba
- Beocity Nekretnine
- Telefon 1
- 060/328-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/328-... Prikaži broj
- Adresa
- Makenzijeva 22
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€
- 180.000€ 72 m2
Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€
- 180.000€ 59 m2
Novi Sad, Telep, Milana Savića, 3.0, 69m2, 179500EUR
- 179.500€ 69 m2
Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 2.5, 59m2, 180000EUR
- 180.000€ 59 m2
Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 3.0, 72m2, 180000EUR
- 180.000€ 72 m2
Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000954
- 180.250€ 71 m2
Novi Sad, Telep, Presernova, 3.0, 72m2, 180000EUR
- 180.000€ 72 m2
Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 3.0, 75m2, 180000EUR
- 180.000€ 75 m2
Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 65m2, 177705EUR
- 177.705€ 65 m2
Novi Sad, Telep, Prešernova, 3.5, 83m2, 179000EUR
- 179.000€ 83 m2
Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR
- 182.050€ 66 m2