Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Stan sa velikim potencijalom u srcu Kragujevca!

Palilule, Kragujevac

Tražite mesto gde možete da izrazite svoj stil i stvorite dom iz snova? Ovaj stan od 57 m² na atraktivnoj lokaciji upravo čeka pravu osobu koja... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

Veternik - Uknjižene dve kuće na placu ID#3000057

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više

206.000€ (958 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Centar (Spens) - Četvorosoban stan ID#1000983

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

296.640€ (2 472 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 4/4 spratova

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

401.700€ (583 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabran nova 1., 5.0, 340m2, 340000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat,... više

340.000€ (1 000 €/m²)

  • 340m²
  • 1/1 spratova

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 5.0, 123m2, 432045EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129735, PENH/, u izgradnji. Na prodaju odlican Penthaus od122,74m2 u izgradnji. Useljiv pocetkom 2027 godine. U neposrednoj blizini... više

432.045€ (3 512 €/m²)

  • 5 soba
  • 123m²

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102402, cena nekretnine je 190.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad,Bulevar Evrope, 65 m2, trosoban, sedmi sprat.... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 7/7 spratova

Poljoprivredno zemljište Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Na prodaju DVE PARCELE od po 40ar (ukupno 80ar) koje se graniče; vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste; u Suvom dolu veoma blizu puta Vranje... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

Lekino brdo, Cankareva, 48m2, 2.0, 3/3, uknj

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom... više

177.000€ (3 687 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Centar, Ćirpanova, 3.5, 80m2, 189000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex,... više

189.000€ (2 362 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova